Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta+otthon edzés legolcsóbban?

Diéta+otthon edzés legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Nincs rajtam izom.ez a sok otthon üléstől punyadastol es a helytelen táplálkozástól van igy szeretnek elsosorban fogyni es ha lehetseges utana izmot felszedni zsir helyett.

jelenlegi sulyom85kg es 170cm vagyok.

ha otthon a diétával csinalnam a fegyencedzest es Diéta utan rendes kondiba jarnek az jo?

Bocsi a telefon automatikus kitöltés.


2013. dec. 17. 16:43
 1/1 anonim válasza:
fegyenc edzés jó... ha a húzásokat is csinálod mellé rendesen de sosem leszel tőle izmos... lássuk be... erőt ad és álló képességet! Menj le terembe és minden edzésen iktass be kardiot 10 perc futás edzés előtt és amennyit birsz edzés után én 30-40 percet szoktam nekem az elég. és mellette kemény súlyzós edzés... tök felesleges otthon szerencsétlenkedni
2013. dec. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!