Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 vagyok, de 50 kg. Én...

13 vagyok, de 50 kg. Én Kövérnek érzem magam,144 cm vagyok. Mit tegyek, hogy egy hónap alatt legalább 5 kg-ot fogyjak?

Figyelt kérdés
Bonyolult szavakat lécci kifejteni..

2013. dec. 19. 20:54
 1/9 anonim válasza:
Először is ne akarj 5kg-t fogyni 1 hónap alatt. Egyébként a futás és a helyes étrend csodákra képes :)
2013. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
Egy hónap (4 hét) alatt 4 kg-nál többet nem jó fogyni. Ne egyél keményítőt és cukrot, ez sokaknak bevált.
2013. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
figyelj oda mit eszel, ne egyél cukrot, a kenyeret próbáld meg lecseréltetni szüleiddel sok zöldségre és teljes kiörlésű kenyérre, ha meg anyukád azt mondja, hogy a sűlt húshoz a rizst/krumplit akármit is meg kell enni, különben nem laksz jól, semmi esetre ne hidd el neki... :) + mozogni, mozogni, mozogni
2013. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de tudom ajánlani a sárgakapszula című ebookot, annak is a táplálkozásos fejezetét elég egyszerűen van fogalmazva, direkt azért, hogy akár egy gyerek, vagy egy 90 iq alatti személy is megérthesse.
2013. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jajj de megörültem, amikor megláttam ezt a kérdést!!! Tényleg 144 cm vagy? Mert nekem mindig azt mondják, hogy milyen picike vagyok, meg én vagyok a legkisebb az osztályba, és azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen kicsi... én 147 cm vagyok, ehez a magassághoz 32 kg szerintetek ez milyen? Anorexiás vagyok sajnos, kórházban voltam, ahol felhízlaltak:// de 25 kg voltam. Egyél napi 5 ször 6 szor kicsiket, zöldségeket, és meglátod azonnal lemegy az az 5 kg, de csak 5 kg ot fogyj mert nem egészséges többet (és ezt még én mondomxdd)!! Sok sikert:D
2013. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? Magasabb, és még vékonyabb is! Ez kicsit rosszul esett.. De te hányadikos vagy? Én hetedik m-es vagyok!!!
2013. dec. 23. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kövérnek érzed magad, akkor menj pszichológushoz!
2013. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hú, de humorista vagy! Komolyan! Jelentkezz egy műsorba, hadd dobáljanak meg tojással! Vagy inkább paradicsommal! Majd meglátjuk, ki nevet a végén!
2013. dec. 24. 09:32
 9/9 anonim válasza:
Én 17/l vagyok és 144cm,39kg.:-)
2014. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!