Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő + zsírégető...

Okrwdw kérdése:

Tömegnövelő + zsírégető egyszerre?

Figyelt kérdés

Ha elkezded nyomni egy zöld Jumbot nem lenne érdemes mellé egy lightos zsírégető? L-carnitin vagy hasonló? Gondolok arra,hogy a cukrot amit zsírrá alakítana át a szervezetem azt felszedné,és esetleg napi 1 aerobbal elégetném, amit ha jól csinálok elvileg nem az izom kárára megy.


Nagy hülyeséget írtam ? :D


2013. dec. 26. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt gondold át még egyszer :)
2013. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

ha nem veszed meg azt a cukorkupac ződ jumbot akkor eleve nem is lenne ami zsírrá alakulna.

ez azért kicsit jobb ötlet.


vegyél normális tömegnövelőt ne olyat amivel csak a háj fejlődik nem az izom.

2013. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fehérje és egy gyors ch jobb mint ezek a hülye tömegnövelök én soha nem használtam konkrét tömegnövelőt :)

sima protein valami finom és jó is és valami gyors ch

2013. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,ezt a verziót hallottam én is,hogy vegyek hozzá valami gyors felszívódású CH-t. Hát kicsit gondba vagyok a tömegnövelőkkel....Jumbo cukor kupac azt látom én is. Viszont pl. egy Carnivor amire ráírják,hogy 0g cukor az rohadtul nem 0g csak a maltodextrint nem kell cukornak feltüntetniük :D
2013. dec. 26. 20:03
 5/5 dirtboy ***** válasza:

ez így van de a lent ha látsz felsorolást arról ami benne van.

ilyenre gondolok:


"6-CARB" MATRIX

Oat Flour, Maltodextrin, Palatinose™ (isomaltulose: low glycemic index carbohydrate), Dextrose, Fructose, Vitargo® [patented high molecular weight carbohydrate from starch: average molecular weight 500,000-700,000].


itt már olyan sorrendben vannak írva hogy a minél nagyobb mennyiségben tartalmazott van elől.


egyébként ahonnét másoltam az a jumbo prof és az már egy jobb tömegnövelő,azt vehetsz ha úgy gondolod.

2013. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!