Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzés nem nyírja ki az...

Milyen edzés nem nyírja ki az izületeimet? Férfi vagyok és nem tudom mivel tudnám izmosra edzeni magam, sajnos ínhüvelygyulladásos vagyok.

Figyelt kérdés
Van valami jó mód arra, hogy mégis izmos lehessek, gyulladás veszélye nélkül?
2013. dec. 29. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon jó barátom a Fegyencedzés című könyvet javasolta hogy olvasgassam. Még nem volt alkalmam belenézni de sokan dicsérik hogy jó.

Ha gond van az ízületeiddel, szedjél magnéziumot.

2013. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az kihagytad,hogy miért van ez nálad,genetikus,vagy a táplálkozásod,életmódod következménye.

és van itt egy kis sorrend béli tévesztés is szerintem.

első az egészség,annak vissza szerzése, megtartása az elsődleges,nem az ilyen meg olyan izmosság.

ha már egészséges vagy utána lehet sakkozni azzal,hogy mi az amit bír a tested és mi az amit nem.

ilyen kevés információ alapján én elsősorban a gyulladás csökkentő étrendet mondanám a legelső helyre,és ízületvédőt folyamatosan alkalmazva nem kúra szerűen.

meg vegyél egy uszoda bérletet és menj minden nap úszni amíg nem vagy teljesen egészséges és nem hat az étrend,meg az ízületvédő.

ha rendbe jöttél kérdezz újra,hogyan tovább.

2013. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korbács jókat mond, megerősítem.

Viszont amit az első válaszoló írt, sajnos nem teljesen igaz, a magnézium nem ízületi gyulladásra jó, én is szedek magnéziumot, de nem arra való.


A fegyencedzés mivel saját testsúlyos gyakorlatokat tartalmaz, nem terhelik annyira az ízületeket, ennél ott a pont, de az sem teljesen jó megoldás, mert azért az is terhel. Nem annyira mint a nagy súlyokkal végzett edzés, de terhel.

2013. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy egykezes fekvőtámasz legalább annyira terheli az ízületeket, mint a nagy súlyos edzés.
2013. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!