Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100-200 méter sprint után nem...

100-200 méter sprint után nem kell visszatölteni, ugye?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Furcsa is lenne. 10-30mp-t fut valaki és után visszatölt.
2014. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én úgy gondoltam hogy ez után már nem eszek semmit, mert nekem ez tegnap este volt :D
2014. jan. 1. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Sz.ard le.


Nekem meg 1 kilométert kellene sétálnom (arról nem is beszélve, hogy előtte is még villamoshoz, vonathoz. meg visszafele még egyszer..)


Ennyi aerob edzéssel hogy számoljak? MIT TEGYEK? Toljak egy tömegnövelő proteint vitaminokkal?

De nem igazán bírom a tejfehérjét. Tejcukrot pláne nem. Csináljak házi turmixot? De nincs banán, csak pomelo meg narancs. Az is jó? Tojással. De nyers tojás nem jó, főve meg fura a turmixban.


Lehet inkább egy csirkét kéne sütni. De azt előbb meg kell venni -> még több nem tervezett séta + zárva van a csirkebolt. Mégis turmix marad. Kár hogy elfogyott a tömegnövelő, nyers a tojás és nincs itthon banán.


F@s.zom, inkább alszom... az oroszlán hímek is napi 20 órát alszanak.. igazuk van.

2014. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!