Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes tömegnövelőt használni...

Érdemes tömegnövelőt használni saját testsúlyos edzésnél?

Figyelt kérdés
elég vékony vagyok, és hiába eszek, szinte semmi nem jön fel..most szeretnék komolyabban elkezdeni edzeni (húzódzkodás, tolódzkodás, fekvőtámasz, meg minimális kézi súlyzós edzés). Ehhez az edzésfajtához egyáltalán lehet használni tömegnövelőt? ha igen, akkor a zöld Jumbo az oké? Azért gondoltam, mert ebbe láttam a legtöbb szénhidrátot illetve ebből kevés a cukor is. e mellé még talán egy fehérje. valaki, aki benne is van a témában, esetleg tapasztalt is, mi a véleménye?

2014. jan. 1. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az étkezésedet nem tudod úgy rendbe tenni, hogy elkezdj hízni/fejlődni akkor egy cukros fehérjeporral sem lesz nagy változás.


Ha felszívódási zavarod van akkor azt oldd meg előbb, ha csak nem bírsz eleget enni AKKOR EGYÉL TÖBBET.

2014. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ha a kaja nem jó, akkor felesleges, arra költenék.
2014. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!