Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt tényleg nem...

Edzés előtt tényleg nem ajánlott az orgazmus?

Figyelt kérdés

Aminap megütötte valami a fülemet. Nem is tudom, talán a life network-ön volt róla szó. Tehát azt mondták, hogy nem ajánlott edzés előtt ejakulálni, mert tesztoszteron szabadul fel, ami edzéshez kell.

Akik otthon vannak a témában, azoknak mi a véleménye róla? Mert előfordult már, hogy edzés előtt zavartam le egy menetet, vagy szimplán rárántottam.

Légyszi trollok kíméljenek a hülyeségeikkel!



2014. jan. 6. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Befáradsz, cinket vesztesz, de ezek már messze sokadrendű dolgok, amikre oda kell figyelned, főleg hobbisként.
2014. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar, vagy észreveszed, hogy gyengébben teljesítesz, akkor edzés előtt kihagyhatod, de egy puszta elméletre alapozva(saját tapasztalat nélkül) én nem mondanék le semmi ilyesféle örömről :D
2014. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd akkor indul be ne zavard el, de a majomcsapdára (makiverem) nem a legalkalmasabb!
2014. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. jan. 6. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint ha elkap a barátnőm közvetlen edzés előtt, vagy rárántok, jobban megy az edzés.

Van ismerős, aki hasonlót tapasztalt, van ismerős aki az ellenkezőjét. Teljesen egyén függő.

2014. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!