Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nulláról kezdve, naturálba...

Nulláról kezdve, naturálba mennyi idő alatt lehet ilyen testet elérni? (kép)

Figyelt kérdés

Kép: [link]

Tudom, hogy genetika függő, úgy kb. kérdezem, hogy teljesen nulláról kezdve jövő év végére már egy ilyesmi alakat meglehet? Hozható naturálba?

Nem akarok semmiféle extrém izmokat, nem akarok testépítő lenni, csak egy átlagnál izmosabb testet akarok.



2014. jan. 7. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2015 végére?

Szerintem nem

2014. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne.... A nulláról egy 80-90 kilós 12 testzsírszázalék körüli fizikumot miért is egy-két év alatt felépíteni?



Na most hagyd abba az álmodozást. Ennek a felét sem fogod elérni 1-2 év alatt, jó étrenddel, és genetikával se, és ez így van jól. Ha egy év alatt mindenki kigyúrhatná magát, akkor rengeteg akaratgyenge ember mászkálna komoly fizikummal. Egy jó testért szenvedni kell, és ebben ez a legjobb. Küzdeni férfias, embert próbáló, és szexi. Ne akard a könnyebb utat sose.

2014. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki soha a büdös életben nem éri ezt el naturálba!
2014. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
**miért is ne lehetne
2014. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj el a piacra és nézd meg hogy néz ki 18 kg csirkemell. Ha minden jol megy es a genetika is rendbe van akkor ennyit találhatsz magadon jövő év végére.
2014. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Aki szerint nem lehet elérni.. az mit tippel? Kb. mikorra lehet ezt hozni?

Így is úgy is belevágok, nem azért kérdezem, csak kíváncsi vagyok.

2014. jan. 7. 18:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Na az érdekeljen mikorra éred el, csináld, és minden nap elérsz valahová ami jobb mint a mai formád!
2014. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

ez valami pankrátor ha jól tippelek

na mármost nem hiszem hogy ők ne kokszolnának


igazából nekem nem tetszik a teste, nem jók az arányok, kevesebb izommal is el lehet érni hasonló, talán még egy kicsit jobb látványt is

a csuklyája nekem pl elég elnagyolt,

a has izma meg kb semmilyen


de ne hidd hogy a testépíté egyszerű dolog, én erre fél év alatt jöttem rá, hihetetlen mennyi melóm volt abban a minimális fejlődésben, amit rajtam kívül, nem nagyon vett észre senki,

de én alapból úgy kezdtem neki a dolognak hogy mostantól mindíg ezt fogom csinálni hobbi szinten, úgyhogy a fejlődés(méretben) nem volt elsődleges szempont

2014. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Belevágsz két hét múlva meg abbahagyod!

Ez a hozzáállás katasztrofális, még el sem kezdtél edzeni, de már az izgat, hogy mi lesz egy-két év múlva.

Ne ezzel foglalkozz, hanem azzal hogy be van e már tárazva a hűtőbe, fagyasztóba a csirkemell, a túró. Megvetted e már a vitamint, a tömegnövelőt. Kezdesz e már áttérni a tömegnövelő étrendre. Kigondoltad e már, hogy milyen teljes testes edzéstervet fogsz követni. Stb...

2014. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Különben meg már írtam, hogy lehet tíz év edzéssel sem, sőt lehet sohse fogod ezt elérni!
2014. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!