Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nulláról kezdve, naturálba...

Nulláról kezdve, naturálba mennyi idő alatt lehet ilyen testet elérni? (kép)

Figyelt kérdés

Kép: [link]

Tudom, hogy genetika függő, úgy kb. kérdezem, hogy teljesen nulláról kezdve jövő év végére már egy ilyesmi alakat meglehet? Hozható naturálba?

Nem akarok semmiféle extrém izmokat, nem akarok testépítő lenni, csak egy átlagnál izmosabb testet akarok.



2014. jan. 7. 18:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
én azok közé tartozom a ki szeret mozogni és hobby szinten rengeteget!és szeretem a testépitést talán ez lesz a legmegfelelőbb válasz a kérdésedre de talán nem!17 évesen kezdtem de mindig focizta és mai napig is amatőr ligában aktivan valljuk meg a sok foci edzés nem tesz jót az izom fejlődésnek!de úgy kezdődött ez a dolog hogy 2 évig köredzésék voltak 60 kg-ról indultam próbálgattam oda figyelni mindenre akkor még sok ismereti hiányom volt a testépitésbe vettem egy multigépet egykezes súlyzókat azt valahogy elértünk a 75-kgra de jött a lappangás idő 2-3 év amikor bele lustultam alig edzettem stb oly két éve újra kezdtem komolyabban és alakulnak a dolgok 83 kg vagyok és 173 cm magas!na már most jön a lényeg amit kiprobáltam az egy 3 hónapig szettem tömegnővelő készitményt akkor újan a piacra kerülő biotech usa-től igy let meg a 75 kg!:D de azon kivűl csak ettem mindig mondhatni kis túlzással megfelelően, edzés után pl puffrizs és tojás fehérje 10 db!:D:D és jó lehet kicsit közel állok a mezomof alkathoz ami ebből a szempontból nem rossz!de a táplálkozásom se szuper profi és kiegészitőket se szedek csak multi vitamint 173 cm magas vagyok 83 kg 42 bicepsz 115 mell 80 derék 58 comb!nem én vagyok a kővetendő példa csak szemléltetni akartam hogy olyan 70%odafigyelt kajálás és kemény edzés szuper tuti étrendkiegészitők nélkül is lehet elérni valamilyen fizikumot!de egy 100% étrend kemény munka megfelelő kiegészitővel pár év alatt egy frek zane FÉLE alkatot lehetne hozni persze nem olyan szárazon azt hiszem vagy szeretném azt hinni!!!de azt ne várd hogy naturba úgy fogsz kinézni mint dwayne johnson!csak azért irtam ezt le mert mindenhol azt olvasni hogy 45 karú fizikum kb enyhe túlzással csak kosszal érhető el, ebbe nem hiszek!!csinálni kell szeretni kel és a szuper photosop kinézet szerintem csak másodlagos legyen megjelenésed erőd és egészséged!!!
2014. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szaros Bioteches cuccoktól ne is várj sokat. Tolj superherót!!!!!!! Te fasz
2021. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!