Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 12 eves gyerek csinalhat...

Egy 12 eves gyerek csinalhat nehany edzesi gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy itthon szoktam edzeni mivel van nehany dolgom amivel sokmindent itthon is tudok edzeni. A testverem aki 12 eves es 150 centimeter magas mindig nagyon szeretne de eddig nem nagyon ngedtem hogy nehogy kihasson majd a csonjai, izuletei fejlodesere es a magassagara. Ha engedem hogy csinalja azokat amit en viszont a neki valo tomeggel attol lehet baja vagy inkabb haggyam par ev mulva?

2014. jan. 7. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég fiatal még. Szerintem saját testsúllyal nyugodtan dolgozhat ahogy bír (guggolás, akár 1 lábas, húzódszkodás, tolódszkodás, minden féle fekvőtámasz, kézállásban nyomja ki magát párszor, felülések, hiperhajlítás, lábujjhegyre emelkedés vádliból). Mutatsz neki pár ilyen gyakorlatot, levezényelsz neki egy edzést, és 2. vagy 3. nap ha megérzi, megelégszik vele. :)
2014. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben akkor meg nem engedem hogy a sulyzoval dolgozzon :)
2014. jan. 7. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen az első jól leírta.

Akár fegyencedzést is csinálhatná, vagy elkezdhetne küzdősportot (box, thai box), de sújzóval ne eddzen.

2014. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!