Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok segíteni egy számomra...

Tudnátok segíteni egy számomra (kezdő,16 éves srác, részletek lent) megfelelő edzéstervvel?

Figyelt kérdés

Hello. Már egy éve szeretnék nagyjából elkezdeni kondizni, legutóbb a tavaly nyarat vettem célpontba, természetesen sikerült összeszedni egy olyan barátnőt aki mellett semmit nem lehetett csinálni... a lényeg, most 16 éves vagyok, az utóbbi 2-3 nyár alatt pár kilót felszedtem főleg 14 évesen ballagás után, most olyan 180 cm vagyok, vagy 85 kg. A zsír nem tudom lehet-e ilyet mondani, de viszonylag "egyenletesen" oszlik el a testemen, röviden háj. :D A karomon rendesen van izom is, mindig végzek valami fizikai munkát. Eddig nem sikerült leadnom meg nagyjából felvennem se semmi felesleget mert az édességek, stb.


Most nem áll semmi az "utamba", de kezdő vagyok még ezen a téren. A következőt szeretném elérni, a lehető legtöbb (reményeim szerint) az összes felesleget eltüntetni magamról, és egy jó testet kialakítani (kockás has, formás test... röviden). Nem szeretnék porokat meg egyéb dolgokat szedni az edzés mellett. Szükségem volna egy számomra megfelelő edzéstervre. Viszonylag jól bírom a kiképzést, heti 7x is eltudnék akár járni mert engedi az időm, de nyilván az soknak számít. Hetente nagyjából 3-4 ezer forintot tudok költeni "magamra", gondolok itt a kajára. A válaszokat előre is köszönöm :)



#fogyókúra #fogyás #edzésterv #16 évesnek edzésterv
2014. jan. 11. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Járj úszni , minden nap csinálj meg napi:

120 fekvőtámasz (először 30 utána 15 mp pihenő és igy tovább)

120 Felülés (ugyanúgy ahogy az előzőt)

50 guggolás (Megállás nélkül 5x 1perc pihenő)

Súlyzózz (100 felemelés mind2 kézzel 5x 1perc pihenő(ha nincs súlyzó akkor egy telitöltött 2L vizes palack is megteszi töltsd tele vizzel))

2014. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!