Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kazeint este tejjel szoktátok...

Kazeint este tejjel szoktátok inni?

Figyelt kérdés

Azért, hogy még lassabban szívódjon fel a fehérje...

Ezek közül melyik a legjobb?

[link]


2014. jan. 11. 21:05
 1/5 clint ***** válasza:

totál mindegy sztem.

Én nem hallottam amúgy olyanról, hogy aki nem fogyasztott kazeint összement vagy fogyott volna, ha nem diétázott éppen.

2014. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted nincs különbség a casein és whey között? neméri meg megvenni lefekvés előtti kajának?
2014. jan. 11. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem támogatom a lefekvés előtti zsírbevitelt, ezért nem innám tejjel. A koncentrátum nem az igazi este, de túó, vagy sima hús is teljesen jó.
2014. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Saxx, milyen kazeint ajánlasz estére, vagy mit? Nem értem, ha a casein nem való lefekvés előtt, akkor mikor?

Egyébként miért nem jó a koncentrátum casein este?

2014. jan. 11. 22:54
 5/5 clint ***** válasza:

én szerintem nem éri meg, csak diétában...

tömegeléskor, éjjel regenerálódsz, nem lesz izomvesztés, konkrétan ha soványabb alkat vagy, ehetsz szénhidrátot is, sőt én inkább tömegelésnél ajánlom, mert segíthet, zsíros meg nem leszel, ha nem vagy rá hajlamos.


Amúgy a kérdésre a válasz, mindegy igyis ugyis lassan szívódik fel, és pluszba a biolódiai értéke ugyanaz mint a sokat szidott szójának.

2014. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!