Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki írna egy tömegnövelő...

XIngBoy kérdése:

Valaki írna egy tömegnövelő edzéstervet nekem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a Fegyencedzést és az alapján szeretném ha megalkotna valaki egy edzéstervet. Minél intenzívebb legyen, változatos stb. Azért kezdtem el az edzést mert nagyon sovány vagyok. 14/F 163 cm, 43kg. A célom 50kg+.


Nem azért kérem, hogy valaki írjon nekem egyet mert egy lusta köcsög vagyok,hanem azért mert én már csináltam de szerintem az nem tökéletes. Előre is köszönöm. (étrendeket is érdekelnének)



2014. jan. 13. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Étrendnek tömegnövelő étrend kell, erre keress rá, szabd magadra. Tömegnövelő edzés konkrétan nincs is.


Saját testsúlyos edzésnél azt tudom javasolni, hogy oszd fel az izomcsoportokat, mintha osztott súlyzós edzésed lenne heti 3-4 edzés), a gyakorlatokat pedig helyettesítsd analógokkal.

2014. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De én KONKRÉT példa edzéstervere gondoltam. Hogy hogyan is kéne kinéznie egy ilyennek, aztán azt én majd személyre szabottan átalakítom:)
2014. jan. 13. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk felosztod, hogy egy nap húzódzkodás, az alapból hát-bicepsz, másik nap fekvő, ez mell-tricó, kiegészítheted még dips-ekkel. Következő tolóckodás, mellé még betehetsz valami kisebb izmot, mert ez önmagában nem sok. A lában meg megint megcsinálod egyben, vagy a vádlit különveszed, és berakod valamelyik másik edzéshez, mint kis izmot. A hassal, mély hátizmokkal ugyanígy tehetsz. Természetesen a 4 nap edzést nem egymás után kéne csinálni.
2014. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most kezdem. A könyvben megvannak a gyakorlatok és hozzá a szintek darabszámok. Oszd fel napokra, pl. kettesével és növeld a sorozatokat a leírtak szerint a te szintedhez. Tarts pihenőnapokat is.
2014. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Megcsináltam. Szerintetek ez így rendben van?

Hétfő:fekvőtámasz(mell)marokerősítés(alkar)

Kedd:Lábemelés(has), híd(hát,gerinc)

Szerda: húzódzkodás (bicepsz,váll)

Csütörtök: pihi

Péntek: guggolás(láb), marokerősítés(alkar)

Szombat: híd(hád,gerinc), kitörések(láb,comb)

Vasárnap: húzódzkodás(bicepsz,váll), fekvőtámasz(mell)


Azért csak egy pihenőnap van, mert nagyon gyorsan és könnyen regenerálódnak az izmaim, ízületeim. (sztem később úgyis érezni fogom ha több kell)

2014. jan. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!