Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány db tojást (fehérjét)...

Hány db tojást (fehérjét) fogyasszak edzés után, ha nő vagyok és csak amatőr szinten próbálkozom az alakformálással?

Figyelt kérdés
Sajnos pénzem nem nagyon van táplálék kiegészítőkre,így csak ez van ...168 cm és 60 kg vagyok.
2014. jan. 14. 22:01
1 2
 1/11 viktorvarga ***** válasza:
0%
60 kilósan még tojás?
2014. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4et simán megehetsz.De ha utánaszámolsz,akkor a tápkieg olcsóbb,csak egyszerre kell megvenni 1-2-3 hónapra valót,ezért tűnik elsőre nagyobb pénzkiadásnak.Mi sem jókedvünkben isszuk,hanem mert így az olcsóbb.Ha lenne pénzem napi szinten bélszínre mondjuk,akkor inna a fene túrmixokat.
2014. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a baj azzal, hogy 60 kilo vagyoj. Szerintem ez a 168 cm-s magasságomhoz nem sok. 1 éve 56 kg voltam és kb. majdnem ugyanígy néztem ki. Gondolom valamilyen fehérjét meg csak enni kelk, ha szeretnék formásodni, de majd utána nézek valamilyen olcsóbb megoldásnak. Ha esetleg tudtok valamit ajánlani,azt megköszönném.
2014. jan. 15. 16:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért! Telóról írok, így van hogy hibát ejtek :)
2014. jan. 15. 16:44
 5/11 viktorvarga ***** válasza:
nem para a 60kg.(annyira)de nagyobb már nelegyél.és a tojás az g..re hizlal.meg most testépítő akarsz lenni v mi?nemértem mértkéne neked fehérje,és mért akarsz nagyobblenni?
2014. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyobb akarok lenni.Kerekebb popsi,formás comb stb. A fitness modellek se "nagyok". Érted már, hogy mire gondolok?
2014. jan. 15. 22:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Különben a tojásnak a sárgája az, ami annyira hízlal...
2014. jan. 15. 22:24
 8/11 viktorvarga ***** válasza:
jah igen,nemjól olvastam el:)én elosztanám a tojásokat mondjuk úgy h 2 óránként 1-2.am énis tojáson meg csirke mellen edzek...igaz h szart se növök:)
2014. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval ezt értsem úgy h szinte egész nap ennem kellene a tojást és még úgy se számíthatnék sok mindenre? Akkor nem is lenne elég,ha csak edzés után enném :/ mondjuk én nő vagyok,úgyhogy lehej rajtam jobban meglátszódna.
2014. jan. 16. 22:31
 10/11 viktorvarga ***** válasza:
Nemtudja ezt senki:)Nyomjad és kész,nemtudod elronani mert itt hetek hónapok nemszámitanak,meg h mennyi tojást eszel.Évek mire alakul valami (így).
2014. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!