Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mostanában kezdtem a testépíté...

Mostanában kezdtem a testépítéssel foglalkozni. Az első alkalmakkor nagyon jól ment. Mostanában pedig csak "vastagszik" a kezem. Tehát nem szálkás és nagyon formája sincs a kezemnek. Hogyan lehetne hatékonyan, esetleg szebb izmokat kihozni?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban az alakjára gondolok, a méret ráér később is..


Nem fogyasztok semmilyen táplálék kiegészítőt, valamint 17 éves vagyok.


Tehát, hogyan lehet szép, formás, szálkás izmokat kialakítani?

És a mostani nem szálkást átlehet-e alakítani? Hülye megfogalmazás, de remélem értitek mire gondolok :)))



2014. jan. 16. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Diétázni kell, zsíros vagy...
2014. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A-a, teljesen sovány vagyok, viszont amit izom tömegnöveléssel érek el az csak izom, de semmi formája nincs. Csak az első alkalmakkor voltak nagyobb változások (igaz akkor kisebbek voltak), de megvolt a maguk formája... Most pedig nincs. És a méret meg az idő nem érdekel, nekem elég ha van alakja...
2014. jan. 16. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a megfogalmazással van a gond, hanem a tudásoddal. Az izom olyan formájú, amilyen. Tökmindegy, hogy épül, mennyi idő alatt, vagy mikor. Nincs olyan, amire te gondolsz. Ha nem vagy elégedett a tónusaiddal, akkor diétázz, vagy legalább lapozgass némi biológiakönyvet.
2014. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!