Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha eddig heti 3x gyúrtam, s...

Ha eddig heti 3x gyúrtam, s most megváltoztatnám heti 5-re, az baj lenne? Tehát eddig volt: hétfő-szerda-péntek, s most lenne, hétfő, kedd, szerda, péntek, szombat.

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Még pedig olyan bajok mint pl sérülés, ha lenne is erőd hétről hétre letudni egy 5napos edzést, többet hátráltatna mint használ, hisz 2nap alatt nem pihen az izom eleget. Tehát elég az a 3 feltéve ha rendesen elvégzed.
2014. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a 3-ast régóta csinálom,viszont nem látok fejlõdést..
2014. jan. 20. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűbb hogy nem jól van megválasztva a súly, illetve a gyakorlatok helyessége, tartalmassága nem elég kimerítő.
2014. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne baj, én is edzettem heti ötször (igaz, csak egy hónapig), de mégis meglepően hatásos volt.

Én azt mondom, próbáld ki, legfeljebb nem válik be és akkor visszatérhetsz a háromra, vagy ha az kevés akkor heti 4-re.

2014. jan. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor megpróbálom.. viszont kb. meddig kéne csinálnom, hogy lássak is fejlõdést? Mennyi idõ után kéne látnom??
2014. jan. 21. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!