Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érhetném el ezt az...

Hogy érhetném el ezt az alakot? (Lány - kép)

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék fogyni, formásodni és a jobb oldali alakot elérni. Az alapanyagom a bal oldal.. Mivel érhetném el, hogy így nézzek ki? Gondoltam inkább itt kérdezem mint fogyókúra témakörbe az analfabétáktól.


[link]


19/L


2014. jan. 21. 20:34
 1/8 Sowilo ***** válasza:
40%

Miért akarod elcsúnyítani a lábad és a derekad? Abból a minimális zsírból már nagyon nehéz lesz leadni... sőt, ha a lábadat nézem, izomból is kéne fogynod.


Egyébként súlyzós edzés aerobbal kiegészítve és szálkásító diéta. De én nem csinálnék semmit azzal az alakkal.

2014. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"témakörbe az analfabétáktól" ez így kicsit ironikus :)


Egyébként ahogy leírták, fogyni normálisan aerob plusz szálkásító diéta kombóval lehet, és nem árt, ha van súlyzózás is mellette.

2014. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, mintha csak összéphúztad volna a képet.

A csípőcsontod marad ugyanekkora.

2014. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen a csonton nem nagyon tudok változtatni... Ezért is mondják hogy fogadjam el mert az alfelem sosem lesz kisebb... De én azért szeretnék mindent megtenni hogy kicsit vékonyabb legyen az a comb, meg derék
2014. jan. 21. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj heti 3-4 1 órás aerob edzést,heti 3-4 izomterheléses edzést,és mellé a szálkásító diéta,fokozatosan csökkentve a kalóriát.Hetente mérj testzsír százalékot,amit te szeretnél szerintem 17-18% körül van.
2014. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
testzsírszázalékot hogy lehet mérni?
2014. jan. 22. 02:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabb ember ránézésre be tudja lőni, egyébként vannak rá kalkulátorok, de te is megnézheted egy sima képskálán, hogy melyikhez vagy a legközelebb.
2014. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát a számolósokkal ilyen 20-25-re lőtte be.
2014. jan. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!