Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrós VV Józsi milyen sportem...

Gyúrós VV Józsi milyen sportember-testépítő? Csak sz@r kaját látom enni a villában, kedd esti összefoglalóban is zacskószámra falta a chipset és a kenyérféléket. Mégis kigyúrt, hogy van ez?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 08:03
1 2
 1/12 lac1434 válasza:
Te nem ismered a szteroidokat?
2014. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kigyúrttól messze van, de egy kis kox, és meg van oldva a kaja (nem leszel versenyző, de szarabb kajával is jobn nősz, mint aki tartja naturálba).
2014. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez az, akinek 0 vállizma van szinte?
2014. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De bent nem tud koxolni szerintem, meg mindig feszít, eléggé el van buhanva magától úgy látom
2014. jan. 23. 08:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Ilyet is mondott hogy: "eléggé rendesen ki vagyok pattintva báttya" Valakinek ezt mondta bent.
2014. jan. 23. 08:39
 6/12 anonim ***** válasza:

És? Ő ezt gondolja, attól lófasz.

Bent edzeni sem tud (gondolom én), a koxit is ha abbahagyja, nem 1 nap alatt esik össze.

2014. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ti milyen embereket néztek amúgy? O_o


Kenyérrel jól lehet hízni, ha mellette fehérje is van és edzés, akkor az izomzat is tud mit beépíteni. Ennyi.


A hagyományos tömegnövelés alapja a szénhidrát bevitel, és kellő mennyiségű fehérjefogyasztás. Ezeket nem zárja ki a chipsz és a kenyér, a téma pedig nem egészségesség megközelítésű ahogy látom.

2014. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már most össze esett ennyi nap alatt, lóg a melle. Nem tud edzeni sem, koxolni sem. Talán ha beraknak nekik valami kondigépet akkor tud valamit alakítani, de ha tényleg koxos volt eddig akkor nem sok mindent tud változtatni pozitív irányba a jelenlegi külsőjén kondival, kox nélkül.
2014. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a Józsi? :-) Szegény békéscsabaiak. Büszkék lehetnek rá.:-) Ez egy szaros kis hülyegyerek, deformált agyi tevékenységekkel, nem sportember.


[link]

2014. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ez a cikk érdekes volt.


Szóval, így kell tönkretenni egy gyereket. Nem az iskoláról van szó, hanem hogy 18 éves korára ilyen hozzáállása van. Iskola csak társadalmi elvárás, abszolút nem hiszem hogy ott válna az ember értékessé.. de 18 évesen ilyen nárcisztikus felfogás, sokat kell még tanulnia, feltételezném hogy ehhez tényleg nem lesz elég 1 élet. Ha tényleg koxol, akkor könnyen megeshet, hogy ezen az életen is hamar túllesz.. majd a következőben több szerencséje lesz.


Hát őt is sajnálhatjuk, na de azért nem kell depizni, legtöbbet szerintem az segítene az ilyeneken, ha nem nyomatnák a tv-ben (vagy legalább nem néznék). Akkor lassan értelmét veszítené ez a külsőségeken alapuló életfelfogá.

2014. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!