Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatot csináljak...

Milyen gyakorlatot csináljak otthon?

Figyelt kérdés
Elég gyenge vagyok erősödni szeretnék. Nem arról van szó hogy húdejól akarok kinézni, egyszerűen csak gyenege vagyok mint a harmat, egy fekvőtámaszt se tudok megcsinálni mert összerogyok. Milyen gyakorlatot csináljak otthon hogy erősödjek? Mindenki azt mondja hogy fontos a mozgás, főleg így 16 évesen, nem kéne a gép előtt ülnöm. Otthon szeretnék edzeni mert félek hogy kiröhögnek... Otthon miket lehet csinálni amitől erősödök? Tesin semmit nem csinálunk.
2014. jan. 23. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább legyél 90-es szintű paladin.
2014. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Figyelmedbe ajánlom a fegyencedzés című dolgot. Görgess a legaljára a weboldalnak és onnan kezdődik az egész olvasd át. Amúgy én is így indultam, hogy féltem lemenni edzőterembe, mert nem gyenge hanem vékony voltam és féltem hogy kiröhögnek. Most már nyugodt szívvel megyek le én is és soha nem nevetnek ki, Ja és nézzél magadnak egy izomerősítő, tömegnövelő étrendet károdra nem válik! :)
2014. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudod mit első? Igazad van, megyek vissza játszani, az legalább megy...
2014. jan. 23. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:

fegyencedzés.

vagy otthonra veszel súlyzót és azzal nyomod. de eleinte fegyencedzés.

és ha van akarat erőd bármi megoldható :)

2014. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát pedig ha elkezdesz csajozni, akkor csajok nem arra fognak bukni hogy hányas szintű paladin vagy hanem arra hogy milyen erős meg milyen izmos vagy ;) ja bocs nem tudtam hogy meleg vagy :(
2014. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11:52


honnan tudod, hogy nem fog ki egy kocka csajt, ki a paladin szintjére izgul fel?

2014. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utolsó igazad van !!
2014. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!