Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik csak felsö testre edzenek...

Akik csak felsö testre edzenek mégis hogy nem veszik észre hogy talán lábra is kellene edzeni?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a "skip leg day" képek és nem értem hogy ezek az emberek hogy nem veszik észre magukon a tükörbe hogy nevetségesen néznek ki!


[link]



2014. jan. 25. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én edzek lábra,de csak vádlira.Lassan már akkora a vádlim,mint a combom.
2014. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Most neked az nem mindegy más, hogy néz ki? Az átlagember felső testre sem edz. Elég érthetetlen miért kell valakit leszólni, mert nem érdekli, mekkora a lába meg hasonló. Nem hiszem, hogy kérdezték bárki véleményét is erről. Ezt úgy mondom, hogy a guggolás a kedvenc gyakorlatom és heti 3szor csinálom, a lábam a legjobb testrészem de nekem aztán olyan mindegy, hogy a melletem lévőé mekkora. Az az ő dolga mit csinál, hogyan edz.
2014. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A láb edzettségét sokan összefüggésbe hozzák az emberek jellemével. Valamiért az alakult ki, hogy olyan személyek akik kevesebb időt fordítanak a láb edzésére, vagy egyáltalán nem foglalkoznak vele, gyengék

Gyengeség alatt azt értem, hogy az élet egyéb területein bizonytalanok vagy nem elég határozottak

Aki erős lábbal rendelkezik, kellő határozottságot, erőt sugall

Van aki abszolút nem foglalkozik a lábbal(sokan a kimerítő edzések miatt, mert hát a lábán jár az ember, eleve hozzá van szokva a mindennapi használathoz. Ezért ahhoz, hogy növekedésre bírjuk kemény edzésnek kell alávetni, amit sokan nem vállalnak)

Összességében előnytelen az aránytalan test, de ahogy az előttem szóló is mondta, mindenki saját dolga, hogy mit csinál, ha ő úgy érzi jól magát

2014. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az igen! :O

Nagy gond van itt az agyakba!Minden héten megerösíti valaki hogy az emberiség megérett a pusztulásra!

2014. jan. 25. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:

:D hát ezek k**a jó képek!! szerencse, h én mindenre edzek :) ez lesz a motivációm, ha ellustulnék!

21/L

2014. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

# 5

Egyem a szíved végre egy értelmes ember! :D

2014. jan. 25. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Látom a kérdező is kompenzálni akarja valahogy, hogy ha valakinek nála fejletteb a felső teste, akkor kritizálja, hogy nem edz lábra. A linken kb. a felén nem is látszódik a lába mivel térdig érő gatyában vannak. Linkelj magadról képet kérdező, hogy te hogy nézel ki! Addig meg hagyd a hülye kérdéseket!
2014. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdező testének szerintem ehhez semmi köze, már én is észrevettem, h az edzőteremben a pasik nagy része aránytalanul vékony lábakkal rendelkeznek a felsőtestükhöz képest, és hát bizony néha nagyon vicces tud lenni

5-ös voltam

2014. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagy okosok vagytok ám ti! :D Ti se legyetek edzök!
2014. jan. 25. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es +1
2014. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!