Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Creatine és magas vérnyomás....

Creatine és magas vérnyomás. Vélemények?

Figyelt kérdés
Kikértem az orvosom véleményét, és azt hangoztatta, hogy kb. a tápkiegek nagy rakás szarok és csak simán edzzek + egyek. Illetve, hogy a kreatin magas vérnyomást okoz.
2014. jan. 26. 16:53
 1/2 Galaxis. ***** válasza:
Okozhat! Valóban nem ajánlják a creatine-t magas vérnyomásúaknak! Nekem is magas a vérnyomásom és szedtem szedem és szedni is fogom mert semmi problémám nem volt tőle soha! Nem szarok a tápkiegek csak oda kell figyelni mit és miért eszed!
2014. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

próbáld ki,komoly bajod nem lesz tőle,ha úgy érzed nem jó akkor meg csak nem szeded ennyi.

magas vérnyomásosoknak lehet nem ajánlott de nem jelenti azt hogy egyből baj lesz belőle,az edzéssorán amúgy is magas a vérnyomásod még sincs bajod ha jól gondolom.

orvosokat meg tápkiegről nem érdemes kérdezni,lényegében nem is tudják mi az, nem tanultak róla semmit,maguktól meg tuti utána sem néznek.

2014. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!