Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondi és a küzdősport...

A kondi és a küzdősport megfér egymás mellett?

Figyelt kérdés
úgy értem h délelőtt kondi este meg küzdősportra mennék. 4* kondi egyhéten de a gyakorlás miatt küzdősportra minden nap menni kéne.

2014. jan. 27. 21:50
 1/8 A kérdező kommentje:
eddig csak kondiba jártam,de most a kezdősportot is szeretném. Am csak kb egy óra lenne a bunyó.
2014. jan. 27. 21:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát így bennne van a túledzés a dologban, de önmagában jól megférnek egymás mellett.
2014. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor maradhat így?
2014. jan. 28. 00:48
 4/8 A kérdező kommentje:
a túledzés mivel jár? izom vesztessel?
2014. jan. 28. 00:49
 5/8 anonim ***** válasza:
fáradtság, izomvesztés, levertség.... Amúgy hacsak nem versenyszinten akarod űzni, sztem felesleges MINDEN nap elmenni küzdősport edzésre. Hobbiszinten heti 3-4 bőven elég a fejlődésre.
2014. jan. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hétfő,kedd,csütörtökön,pénteken konditerem. Szerda,szombat,vasárnap küzdősport. Így jó lesz?
2014. jan. 28. 07:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked aztán van szabadidőd...
2014. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég lenne 3 szor is a kondi.

Sokan mondják,hogy nem fér meg a kettő egymás mellett,de pl.ott van Mariusz Pudzianowski.

http://www.youtube.com/watch?v=1NZmvYSUtPw

2014. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!