Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lépcsőzetes kockahasra milyen...

Lépcsőzetes kockahasra milyen műtét van? Láttam valahol ezt a kérdést és írták hogy a plasztikai sebész csodákra képes. Hogyan kell ezt elképzelni? Az izmot helyezik át vagy valami külső beépítéssel oldják meg?

Figyelt kérdés
Bárki bármit tud róla, írjon kérem, fontos lenne. A legjobb egy plasztikai sebész lenne. Ha erre járna kérem magyarázza el a folyamat módját. Lépcsőzetes kockahas alatt azt értem hogy a páros izmok egyik oszlopa fentebb van tolódva.

2014. jan. 28. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

implantot raknak bele,mint a mellbe-

[link]

2014. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
HASPLASZTIKÁRA tudtok nagyon profi orvost ajánlani?
2014. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Nem teljesen erre gondoltam, egy elég szálkás hasról lenne szó csak asszimetrikus ahogy leírtam. Nem kockahasvarázslásról lenne szó hanem az izom, (vagy bármi dolog amit bele raknak)Úgymond kiegyenlítéséről? Érted mire gondolok? :)
2014. jan. 29. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
magasságos egek.....
2014. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Senkit nem érdekel a névtelen véleményed kedves válaszoló... Nem tudhatod milyen cél érdekében kérdezek bármit is, kérlek legközelebb tartsd meg magadnak. Aki ismer valamit róla az kérem jelezze.
2014. febr. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!