Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi okozhatja ezt és hogyan...

Soros György kérdése:

Mi okozhatja ezt és hogyan tudom orvosolni? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdtem el konditerembe járni. Tudatosan próbálok edzeni, tartom magam az edzéstervemhez. Fejlődtem sokat, ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy fel jött rám 6 kiló az első 2 és fél hónapban, pedig előtte ilyenre sosem volt példa. Táplálékkiegészítőt vagy egyéb testépítéshez használt legális vagy illegális szert nem szedek. A problémám az, hogy körülbelül egy hónapja elkezdett fájni a jobb alkarom külső rész, majd a bal alkaromé is. Ez a fájdalom általában akkor jelentkezik, amikor bicepszezem (pl. Scott-padon a leginkább). Szúró nyilalló érzés, és akkor a legerősebb, mikor befejezem a gyakorlatot/lerakom a súlyt. Volt, aki szerint nem elég erős az alkarom és idővel megerősödik. Tanács?

2014. jan. 30. 15:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!