Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így milyen edzésterv? Nem...

Ez így milyen edzésterv? Nem lesz túledzés?

Figyelt kérdés

Hétfő

Erőemelő edzés A nap+karate

Szerda

Erőemelő edzés B nap

Péntek

Erőemelő edzés A nap+karate

Másik héten pedig B A B sorrendben.Így tudom megoldani,hogy minden edzés után legyen egy pihenőnap.Hétvégén nem tudok kondiba menni.



2014. jan. 30. 19:06
 1/6 *Glissade* ***** válasza:
Túl kevés az infó.
2014. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miről kéne még írnom?
2014. jan. 30. 19:08
 3/6 *Glissade* ***** válasza:

1. Nem tudom mit, hogyan, miként, mivel, mennyivel, kivel, milyen szinten csinálsz mindkét edzésen.


2. Nem tudom, hogy te milyen szinten vagy és ahhoz viszonyitva milyen az edzés minősége, intenzitása.


3. Nen ismerem az étkezésedet sem.


Tanácsom: Ezt neked kell érezned, ha nem bírsz elmenni a kövi edzésre, vagy ha már elmentél nem tudsz teljesíteni, akkkor vizony túledzés lesz belőlr.

2014. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eroemelo es a karate edzes kulon napon legyen. A karate nem olyan megerolteto. Es eroemelo edzest (gondolom ss) kovethet ilyen karate mert az nem olyan megerolteto hogy regeneraciot igenyeljen.
2014. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt csinálom.(nagyjából)

De,ha nem lehet egy napon a karate és a kondi,akkor nem lesz meg a három erőemelő edzés.Ha tehetném,úgy lenne,hogy kedd,csütörtök,szombat kondi,de hétvégén nem tudok menni.Vagy,akkor menjek kedd,csütörtökön kondiba?

2014. jan. 30. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
A program iroja mondta egy videoban hogy nem edzesnapokon nyugodtan lehet sportolni valamit.
2014. jan. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!