Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 15 éves fiunak mien...

Sandormate kérdése:

Egy 15 éves fiunak mien edzőtervel kéne edzeni, hogy kigyurt legyen?

Figyelt kérdés
lábra,hátra,karra és hasra szeretnékedzeni.

2014. febr. 3. 15:30
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
100%

nem csak az edzésterv számít

[link]

2014. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.de én nem veboldalra gondolta, hanem konkrét válaszra.
2014. febr. 3. 15:34
 3/11 dirtboy ***** válasza:
100%

az a helyzet hogy amíg ilyen kérdést teszel fel addig nem nagyon tudunk miről beszélni.

majd ha kicsit nagyobb rálátásod lesz a dolgokra majd akkor haladhatunk tovább de így nem.

túl sok okosnak képzelet gyerek játszotta már el azt hogy a végén nagyívbe leszart mint amit mondtam mert full hülye volt.

nem szándékozom az időmet pazarolni.

olvasd el amit linkeltem,értsd meg utána jöhet értelmesebb kérdés amire értelmesebb választ tudok majd adni.

2014. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenre kell edzeni. Ahelyett, hogy gondolsz egyet és kitalálod, hogy te jövő ilyenkorra 10kiló izommal nehezebb akarsz lenni és idelököd a kérdést és várod, hogy a hozzáértők belökjék neked a választ, talán előtte kicsit olvasgatnod kéne a témában és ismerkedned az egésszel, és ha akkor azután vannak specifikus kérdéseid, amik nem világosak, akkor azokat fel lehet tenni.

Jó edzéstervvel, de nulla hozzáértéssel is csak egy darabig lehet elgurítani a szart.

2014. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vállra és mellre miért nem?:D
2014. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a builderen a Sárga kapszulát és az alapismereteket. Ez egyfelől megválaszolja a kérdéseidet ( és azért ők, mert nagyon hosszú lenne olyan jó választ adni erre a kérdésre, mint amit ők adtak), másfelől az olvasástól fejlődik a helyesírás, kifejezőkészség, stílus stb.
2014. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
dirtboynak igaza van. Tudm, hogy a válasz így személytelennek tűnik, hogy linkelünk egyet oszt' csá, de nem lehet jobban, mert mi is kb ugyanezt mondanánk mint ami a linkben le van írva, minek pazaroljuk az időnket, ha már a keresőt nem tudod használni?
2014. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 flevi ***** válasza:
Én is sárga kapszulát ajánlom, nekem is sokat segített, és letisztázta a dolgokat. Itt a link, ahonnan le tudod tölteni: [link]
2014. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először is nem ártana helyesen írni. Másodszor én is a sárga kapszulát ajánlom, ha meg lusta vagy elolvasni akkor csak magadra vess!
2014. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ne elolvastam.4 kiló karizomra nekem sok?
2014. febr. 6. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!