Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó kis tápkieget? Amit mostanában használtatok én most szeretnék venni van rá 30 ezrem (egy 10 esel talán tudom bővíteni) infók rólam lent

Figyelt kérdés
172 cm 75 kiló 43 bicepsz a kajám tömegnövelő étrend képet küldök kérésre válaszokat előre is köszönöm

2014. febr. 4. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

6kilos volumass35, esetleg melle kreatin, plusz ha van keret akkor 1kg 100%wheypro.

Ha nehezen hizó, szálkás vagy akkor Jumbo + 100% wheypro. Én télen tömegelésre ezt használom, nyár elött diéta, és nyáron a volumass kombót. Én viszont nehezen hizó tipus vagyok, igy hasra jön fel minimális zsír.

2014. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nehezen hízó de hasra nem jön fel zsír legalábbis még nem jött neked a volumass kreatinal jót hozott? Es a kreatint azt kurába szedted vagy csak úgy mellé?
2014. febr. 4. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3kilót.

Kúrában szedtem.

2014. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!