Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kezdonek, labra mit es...

Egy kezdonek, labra mit es heti hanyszor ajanlotok, hogy fejlodjon, izmosodjon?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti 3x 5x5 guggolás és 1-2x 1x5 felhúzás tehát heti 3edzes es abbol mindegyiken guggolsz es egyik heten a kozepson felhuzol majd masik heten az elson es az utolson huzol fel. Plusz az ezt megelozo bemelegites.
2014. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kosz a valaszt...s kb mennyi ido mulva erheto el a valtozas?
2014. febr. 5. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz hogy kezdő vagy, nem dolgozol még nagy súlyokkal, de ezzel a heti 3x guggolással, meg 2x felhúzással én nem edzenék, nagyon leterheli a derekadat, még ha csak ilyen 50-60 kilóval csinálod is. Kezdőnek gyenge a gerince, ízületei, lehet nem jó ötlet, hetente 4-5x végezni a legnagyobb súlyos gyakorlatokat.

Én azt mondom, heti 1 guggolás, 1 lábtoló, 1 felhúzás bőven elég.

2014. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
esetleg akkor, valamilyen salyat testsulyos gyakorlatokat?
2014. febr. 5. 15:10
 5/6 A kérdező kommentje:
elirtam: sajat testsuly :D,
2014. febr. 5. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát a saját testsúlyos gyakorlatokból, talán az egylábas guggolás az, ami alkalmas tömegnöveléshez. Egy darabig.

De mint írtam, guggolás, lábtoló, felhúzás mehet, de nem kell heti 3x guggolni meg felhúzni, mert tönkretsz ha rosszul csinálod, vagy alapból gyenge a derék, esetleg hajlamos vagy gerincsérvre. Heti 1-2 guggolás, max.1 felhúzs, attól semmi bajod se lesz.

2014. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!