Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt akarom kérdezi hogy :...

Jano1123 kérdése:

Azt akarom kérdezi hogy : eddig még nem gyúrtam soha 15 éves vagyok és el akarom kezdeni. De csak otthon azaz fekvőtámasz felülés egykezes súlyzó stb. nem akarok konditerembe menni! Tudnátok tippeket adni miből mennyit? (köszi) (? )

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 21:15
 1/6 Mr.Z85 válasza:

Én is ilyen idősen kezdtem el és Én is otthon csináltam,konditerembe azért nem jártam mert aztse tudtam hogy miaz:DEgyébként Én a helyedbe ezt csinálnám kezdésnek

húzódzokás:5*amennyit tudsz

Tolódzkodás:5*amennyit tudsz

Fekvőtámasz:5*amennyit tudsz

Guggolás:5*amennyit tudsz

Felülés:5*30


Ezt heti 3alkalommal is bírod csinálni,ha nem csináltál semmit a punnyadáson kívűl akkor ettől szépen tudsz majd feljődni.

2014. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a Fegyencedzés című könyvet is leszedheted netről. 6 saját testsúlyos gyakorlat van az 1. részben, amikkel az izmaid nagy részét le tudod mozgatni.
2014. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi engem a bicepsz érdekel a legjobban. Arra mit kéne csináljak ?
2014. febr. 6. 07:13
 4/6 Mr.Z85 válasza:
A húzódzkodás elég jól megerősíti a bicepszet is de ha nagyon ráakarsz menni,akkor csapasd hozzá a kézisúlyzós bicepszezést állva váltott karral mindkét karra 12-es szériát,legalább 5sorozatban,egyébként kezeld mindegyik izomcsoportot ugyanolyan fontossági szinten,azse jó ha nagyon elfejlődik az egyik izomcsoport a többitől.
2014. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
6.5kg egy kezes sùlyzóm van az sok v kevés ?
2014. febr. 6. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a sok vagy kevés ez egy relatív foglom. Attól függ. Ha 10-12 ismétlést tudsz vele csinálni de többet nem nagyon, akkor neked jó. De ha könnyedén mozgatod és "észre sem veszed", hogy súly van a kezedben, akkor egyértelműen kevés. Egyébként ne csak bicepszre eddzél!
2014. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!