Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit egyek ahoz hogy növeljem...

Mit egyek ahoz hogy növeljem a testsúlyom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, kondizok de csak 60kg vagyok. Szeretnék minimum 70-75 kg lenni. Miket egyek? Nem konkrétem főételeket kérnék.
2014. febr. 5. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
kolbász, szalonna, kenyér
2014. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát Király én 72kg vagyok de nem vagyok semmivel előrébb :)

Amúgy viccet félretéve ne szteroidozz! kolbász,hagyma,zsír a minőségi zsír karért!

2014. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Többszöri étkezés, és két evés között ügyelj rá hogy ne éhezzél, a reggeli legyen tartalmas az ebéd szintén, a vacsora pedig már könnyedebb

Viszont nem mindenki hajlamos hízásra, még akkor sem ha csak fekszik, gépezik és eszik, igyekezz jó dolgokat enni, a rossz zsírokat kerüld, ne ettől akarj hízni pláne ha edzel is mellette, egyébként tömegnövelőt nem ártana használni vagy fehérjét.

2014. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekel a testépítés, akkor súlyzós edzés mellett legyen tömegnövelő étrended, viszont ennek olvass utána, ne csak vaktában kezdj neki, alapismeretek nélkül. Sárga Kapszula, builderes cikkek elolvasásával például el is kezdhetnéd.
2014. febr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és a kenyérnél fehér vagy félbarna. És ó a zsemle is?
2014. febr. 6. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom olvasd el a könyveket.
2014. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!