Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 múltam, mit ajánlanátok?...

16 múltam, mit ajánlanátok? Ciki, hogy páran simán felhúzzák magukat 20x, én meg 2x se. Fekvő se nagyon megy, felülés, törsemelés az megy.

Figyelt kérdés

16 múltam, tavaly belekezdtem, akkor látszott is rajtam egy kicsit, csak jött a nyár, és elmaradt. Mármint nem a mozgás, napi szinten 5 km-t bicikliztem, és semmi nem látszik rajtam. Nyáron heti 5x napi 5 km megvolt. Volt pár hosszabb, napi 40 km-es túra is. És nem látszik semmi rajtam. Elkezdtem súlyzózni, két 7 kilós, egykezessel, de túl nagynak bizonyultak. Most nyárra el akarok érni egy olyan szintet, hogy egy katonai táborba elmenjek. És ki is bírjam. Mit ajánlatok?

180-185 centi vagyok, és 68-70 kg. De inkább 80-nak nézek ki. Sok a háj rajtam, és nem tudom már leadni. Voltam 170 centivel 86-88 kg. Többet nem is akartam. 20 kg megvolt. Mostmár izomra akarok menni. Kaja az ami itthon terem, húst meg a szomszédtól vesszük, cseréljük. Neki van a tyúktól a marháig minden. Ilyen tépkiegek meg vitaminok felejtősek. Nem vagyok a mű cuccokért. Kondi felejtős, iskola mellett nincs rá időm, 4 óra lenne, mire elmegyek, meg hazajövök. Néztem ki egy kondigépet is, tűrhető áron, jót. (60 ezer, és tárcsasúlyos, kiegészítőkkel) Lehet megveszem, de nem tudom. 150 kilóig bővíthető.

Meg kötélmászás se megy. Lábbal se, nemhogy csak kézzel.


2014. febr. 6. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ideje lenne elkezdened komolyabban.

Javasolnék neked egy "speckó" diétát, igazából ezt én olvastam még régen: Egyél 'tojást' meg 'bacon'-t napi 2x.

Nem viccelek. Ennyi legyen a diétád, szénhidrátot ne vigyél be, zöldségek se nagyon kellenek(ha még is érzed magadon hogy szükséged van rá, akkor vegyél egy multivitamint).

Hidd el, ez majd fölviszi a tesztoszteron szintedet, és szálkásabb leszel sokkal. Heti 1x tarts egy csalónapot, amikor fölviheted a szénhidrátot amennyire csak akarod, de akkor ne egyél tojást meg bacont.

Próbáld meg, veszteni nem veszthetsz vele semmit.

Ja, és én ragaszkodnék ahhoz, hogy menj súlyzózni konditerembe, mert vannak azért alapgyakorlatok(döntött törzsű evezés, guggolás, fekvenyomás, stb.) amik azért maradjanak ki, hiába lesz neked kondigéped otthon.

2014. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*amik azért ne maradjanak ki
2014. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tojás meg füstöltszalonna, füstölthús?
2014. febr. 6. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehetőleg 100%-os császárszalonna legyen.

Sajnos a gyártók ezzel szoktak spórolni, úgyhogy nézz körül rendesen a boltban.

2014. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én azt meg nem eszem, amit a boltba adnak

csak amit látok felnőni

láttam már az üzemi állatokat, azokból nemkérek, köszönöm.

2014. febr. 7. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor az úgy tökéletes.

Napi 2x akármennyit ehetsz ebből a két dologból, mert 2 étkezésben úgy se tudsz túl sokat enni.

Sok sikert.

2014. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mozgás terén valami javaslat?
2014. febr. 9. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Heti 3 teljes testre eddz.

Példa:

Hétfő-Szerda-Péntek:

Guggolás 5x5 minden széria után növelve a súlyokat(5. széria már alig menjen)

Fekvenyomás 5x5 -''-

Fejfölé nyomás 5x5 -''-

Húzódzkodás 3x amennyit csak tudsz

2014. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!