Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Mi a véleményetek...

Testépítők! Mi a véleményetek erről a táplálékkiegészítő kombinációról?

Figyelt kérdés

Hozzáértők válaszát várom. Most készülök táplálékkiegészítőket vásárolni súlyzós edzés mellé. Heti 4 napot edzek, 1 éve. 91KG vagyok és 186CM magas. Az elképzelésem a következő:

Edzés előtt: Arnold - Iron Pump

Edzés közben: BSN - Amino X

Edzés után: MusleTech - Carnivor


Pihenőnapokon: Amino X és Carnivor.


Mi a véleményetek erről a kombóról? Érdemes így fogyasztani vagy rossz az összeállítás?



2014. febr. 9. 10:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Javítom: MuscleMeds a Carnivor gyártója.
2014. febr. 9. 10:41
 2/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Én az edzés közbeni aminot nem tartom szükségesnek. Alapból pénzkidobásnak tartom a BCAA-t meg az Amino kiegészítőket. Persze, ha van pénz akkor meg lehet venni, de nem az edzés közbeni aminosavtól fog megnőni az ember. Azt a pénzt költsd inkább kajára. Arra készülj fel, hogy a Carnivor nem tartozik a legfinomabb fehérjék közé. A karamellásat nem ajánlom! :D Egyébként nincs semmi gond ezzel. Vitamin remélem azért megvan. (Én az amino x helyett lehet, hogy egy ízületvédőt vennék inkább)
2014. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mindenképpen mérlegelni fogok és szem előtt tartom a tanácsodat! További szép napot.
2014. febr. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!