Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körülbelül, mennyi lehet a...

Körülbelül, mennyi lehet a testzsírszázalékom? ( Kép )

Figyelt kérdés
[link] Illetve, nyárig megtudnám csinálni, hogy szépen látszódjon a has izmom?.. Most kezdtem el nemrég a szálkásítást.. illetve a konditerembe járást.. a célom a 5-6% testzsír százalék :) Köszönöm a választ :)
2014. febr. 10. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hu de elcseszett egy testalkatod van:D


Ne aggodj, nyarig rengeteget tudsz ezen javitani ha a kaja es az edzes is rendben van.


Ezt a testzsir-szazalekot meg engedd el, nem az a lenyeg hanem amit a tukorben latsz!:)

2014. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az elcseszettség mit takar? :)
2014. febr. 10. 00:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Az 5-6%-ot felejtsd is el, 12 alá nem érdemes menni ha nem versenyzik valaki. Itt egy kép, 25 és 11 százalékon ugyanaz az ember:

[link]

Tiedet 20 körülinek mondanám.

2014. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Húzz bele, mert eszméletlen nőies alakod van. Elsőre azt hittem, hogy egy nagyon lapos mellű lány rakta ki a képet...
2014. febr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy mivel nincs rajtad túl sok izom, ezért nehezen fogod leadni a zsírt, és ha el is éred az 5%-ot (nem, rohadtul nem fogod), akkor is egy éhező etiópnak fogsz kinézni, és nem egy sportos valakinek.


Tömegelni kéne, okosan, és akkor az arányok is javulnak. Aztán, ha van rajtad valami izom, akkor lenne érdemes diétázni.

2014. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kovpet ***** válasza:

"Most kezdtem el nemrég a szálkásítást"


Szerepet kaptál egy TBC-reklámban vagy egy fogolytáborokról szóló filmben? :)

2014. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előbb tömegelj ahogy ezt írták, és csak utána a diéta, mert tényleg rosszul fogsz kinézni ha most leadod a rajtad lévő zsírt. Az 5-6% zsírt meg felejtsd el szerintem is. Oda fizikum is kell hogy az jól mutasson, és nagyon szigorú étrend hogy az izom maradjon, zsír meg ne legyen. Mint versenyző azt javaslom tedd rendbe az étrended, csökkentsd kicsit a ch-t, és emeld a fehérje mennyiséged, és mikor már észrevehető a zsír alatt az izom, akkor vidd le nagyon a ch-t.
2014. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%??? még sok versenyzö se tud annyira beszáradni, cuccal, vízhajtóval!!! Ott már amúgy eres a kéz, láb, hát, has, minden. ...
2014. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-6% testzsír a profi versenyzők szintje, azt nem fogod elérni szteroidok nélkül.

A testzsír%-ot nehéz megmondani kép alapján, mert nem látunk a bőr alá mi sem. Vannak erre mérési technikák, de a zsigeri zsírokat azzal sem lehet mérni. Diéta és edzés.

Amikor elkezd a hasizmod látszani, akkor jársz olyan 15% környékén és az az egészséges szint.

2014. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak leszögezném, hogy én nem akarok ilyen nagyon gyurodás emberke lenni.. én thai-boxolok... És sajnálatos módon egymás után volt 2 balesetem, (laza 1 év semmit tevés...) És csak úgy felszöktek a kilók.. és sorvadtak az izmok.. azert kezdtem el kondizni, mert láttam ilyen teljes kar erősítő edzés tervet... Ami bőven rám is fér... Csak azért írtam mert van itt jó pár okostojás:D ( akinek nem inge nem veszi magára...) A normális válaszokat köszönöm
2014. febr. 10. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!