Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 Hete kezdtem el kondiba...

2 Hete kezdtem el kondiba járni, étrenddel kapcsolatos a kérdés. Tudnántok-e segíteni? (lent)

Figyelt kérdés

Hali, 2 hete kezdtem el járni, már múlt májusban is jártam, plusz járok kézizni is szóval az erőlétem nem olyan rossz.

65 és 70 között vagyok 185 centivel. (kevés igen ezért járok)

Azt szeretném kérdezi, hogy mit gondoltok arról ha az ember ilyen "étrenddel" jár kondiba:

Gabonapehyel (10 gramm fehérje) + tej.

Ebéd az menza, mikor hogy van.

Edzés után mindig eszek halat,csirkehúst (mikor milyen része van), tojást, tejbegríz, hal ilyesmiket enni.

Vacsorára pedig próbálok tojást (ha kondi után hús volt), illetve fordítva. De Néha ugye nem megy.

Így ugye összesen kb annyi fehérjét eszek meg amennyi kiló vagy, és ez kevés. De nem is vagyok nagy evő és nincs is mindig ilyen olyan kaja itthon.

Szóval erről vélemény? Megéri-e?

Tanácsok?

(nem kell body builder-es étrendet linkelni azokat ismerem mindet, a lehetőségeim nincsenek meg rá, nem az elmélettel van a gond)

Márciusban szeretnék venni Proteint. De nemtudom milyet.. Tudom, hogy azok 100% fehérjék, meg elég alaposan utánaolvastam. De az kell nekem? Vagy más is?

Szüleim meg nincsenek tisztába vele, hogy ezek mik.. És apám az olyan állásponton van, hogy " az én fiam ne szedjen mindenféle izomnövelő tápszereket"

Persze még életében nem fogott súlyzót sem, nemhogy ezeket tudja miből vannak.

Válaszokat előre köszi!



2014. febr. 12. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye úgy van hogy elösször a kaja legyen rendben, majd a vitamin/ásványi anyag aztán a tápkieg.


Hát ha a kajádat behatárolja a sulis koszt és otthoni főzt akkor ez van, a fejlődés is annyira lesz gyors és hatásos amennyire a kajád rendben van (durva hasonlattal).


A turmix adhat egy minimális pluszt, gyorsan felszívódik edzés után és szölőcukorral párosítva jó lehet.


Azért nemkell kétségbe esni, kis odafigyeléssel azért összelehet szedni egy értelmesebb fizikumot, persze ilyen kajával hatalmas izomtömegre nem kell számítani.


Hogy megéri-e mégis ezzel szenvedni? Hát azt te tudod, én szeretek belenézni a tükörbe és látni mit hoztam ki 1 évnyi edzéssel és kis odafigyeléssel.


A szülők meg szülők, vagy mutatsz nekik pár cikket/leírást neten hogy mi ez és elfogadják, vagy nem. Sajnos manapság a cigit és piát hamarabb elfogadják a média miatt, de hát ez van.

2014. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatod nagyon igaz!

És köszi választ!

2014. febr. 12. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz az az utolsó mondat, de nagyon szomorú!
2014. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!