Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van egy ketogen etrendem, de...

Van egy ketogen etrendem, de hogy tovabb?

Figyelt kérdés
szoval, van egy etrendem, most akkor egybol essek neki? Nem kell elotte ketozisba "esni"? Vagy hogyan kell? Illetve, nem baj, hogyha este 7kor meg van egy etkezesem?
2014. febr. 13. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Az étkezéstől kerülsz ketózisba.


De persze végezhetsz egy hashajtást is előtte hogy gyorsabb legyen.


Az étrend szerint egyél, ez pedig a lényeg. :)

2014. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:

Ketózisba úgy esel ha 2-3-4 nap alatt kiüríted a májadban tartalékolt glikogénraktárakat.

Ezt úgy tudod h kevés a bevitt kalória,szint 0 a szénhidrát és mellette vmit edzel is mozogsz akármi...

2014. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben :) akkor holnap kezdem :) viszont arra még nem kaptam választ, hogy nem baj-e, hogyha este 7kor étkezek.. szerintetek? :) egyébként köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. febr. 13. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj. Miért, olvastál arról, hogy baj lenne?
2014. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat en eddig szalkasitottam es ott este ugye nem lehetett mar enni.. ( elnezest az ekezetekert, telefonrol vagyok )
2014. febr. 14. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetett szénhidrátot enni este.


Ketogénnel annyi van este, hogy mivel zsírt eszel, amihez epe kell.. nem ehetsz akármikor zsírt, mert idő kell az epe termelődéséhez.


Ezért nem jó úgy vacsorázni magas zsírtartalommal, ha előtte 3-4 órája volt egy komoly ebéded. De nagyjából ennyi.


Ketogéneől bővebben itt

[link]

2014. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!