Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Help! Most először szeretnék...

Help! Most először szeretnék kipróbálni tömegnövelő szert. Mindennap súlyzózok picit de nem sokat érek el vele, ezért a power poteinra gondoltam, csak nem tudom hogy el e lehet csak úgy kezdeni ezt vagy lesz e valami bajom?

Figyelt kérdés
az unokatestvérem ilyesmi szertől kórházba került
2014. febr. 16. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehezen akarom elhinni hogy az unokatestvéred egy koncentrált élelmiszertől került volna korházba. Maximum az orvosok arra fogták.
2014. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan hogy mitől csak szedett valamit meg elvileg edzett is mellé
2014. febr. 16. 19:12
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy túladagolta magát és keveset edzett mellé?
2014. febr. 16. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor az inkább szteroid lehetet, azért nem ugyanaz a kettő. Ez még mindig boltokban életkortól függetlenül legálisan vásárolható élelmiszer (mintha 3in1 kávét vennél kis túlzással).


Amúgy a "Mindennap súlyzózok picit" nekem inkább időpocsékolásnak tűnik mintsem edzésnek, bár a célod/életkorod nem tudom. Ha meg erre a termékre gondoltál - [link] ez nem épp tömegnövelő hanem fehérje, tehát nincs benne szénhidrát (cukor). Tömegnövelő inkább a nehezen hízóknak kell, persze ez nem törvényszerű.


A lényeg hogy elösszőr egy étrendet kéne összeállítani megfelelő makrotápanyagok bevitelével majd mulivitamin meg persze egy normális edzésterv pihenőidőkkel. És akkor lesz fejlődés.


Sárga Kapszulát olvasd el ha érdekel a dolog, minden információt/edzésterveket/étkezést megtalálsz benne ( [link] regisztráció után letölthető, google vagy android marketen is fent van)

2014. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mindennap 2 órát edzem ebből 1 órát töltök súlyzózással a célom pedig a több izom 17 vagyok arra vagyok kíváncsi hogy van e valami mellékhatása ennek ha mesterséges fehérjét viszek a szervezetem be és lesz e hatása
2014. febr. 18. 11:38
 6/6 Frontosa ***** válasza:

Ez nem mesterséges, teljesen természetes tápanyagforrás. És mint ilyen, nincsen ,,hatása", vagyis pont annyi mint egy szelet húsnak. Ez csak élelmiszer, porított formában, annyi az előnye, hogy gyorsabban felszívódik mint a szilárd táplálék. Kiegészítésre érdemes használni, azaz ha nincs meg a kellő fehérjebeviteled szilárd táplálékból akkor fehérje porral tudod fedezni.

Üdv,

2014. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!