Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hagyjak ki havonta 1 vagy két...

Hagyjak ki havonta 1 vagy két hét edzést?

Figyelt kérdés
Ha kihagyok havonta 1-2 hét edzést akkor jobban fogok fejlődni? Úgy vettem észre amikor be volt zárva a terem 2 hétre hogy az idő alatt míg pihentem jobban fejlődött az izom és mikor visszamentem a terembe nagyobb sulyokkal bírtam dolgozni.

2014. febr. 23. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább 2 havonta :)
2014. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érdemes kihagyni egy egy edzést,ne legyen ez miatt lelkiismeret furdalásod ,évente pedig 2 hetet pihenj nyugodtan
2014. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval havi 6 edzés, nem rossz ötlet. Öhm ja, de az.
2014. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a te havi 6 edzésed ember? Havi 16 edzésem van! Itt arról van szó hogy edzek havi 16 napot és utána tartok pihenőt, és aztán megint havi 16 edzést, vagy ahogy azt írták 2 havonta tartok pihenőt. Ne keverd ide a te havi 6 napos edzésedet ami gondolom csak bicepsz mellből áll!
2014. febr. 23. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Heti 3 edzéssel és 2 hét pihenővel az 6 edzés...

Havonta = minden hónapban.

Most 4 héttel számoltam egy hónapot ami 12edzés abbó 2 hét szünet az 6 edzés. Ezek után gondold át, hogy nekem kell-e beszólni vagy megtanulsz értelmesen kérdést írni és persze a mondatok tagolását is.

2014. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor kell kihagyni, amikor amúgy is pihen az ember.

Ha még suliba jársz, akkor szünetekkor (őszi, téli, tavasz, de nem az egész nyári), ha dolgozol, akkor meg amikor szabira mész, hogy a kihagyás ne csak az edzés elhagyását jelentse, hanem valódi pihenést, ekkor van igazán értelme.

2014. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
u.i.: Tehát sokkal többet ér, ha 2-3 havonta 1-2 hetet hagysz ki, mintha havonta 1 db edzést (ez semmi, majd rájössz, ha épp sok a munka, akkor amúgy is ki tud maradni egy-egy edzés, ami nem befolyásol semmit, csak ha ezekből az egy-egyekből rendszer lesz...).
2014. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!