Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fáj a hátam az belezavarhat a...

Fáj a hátam az belezavarhat a mai edzésembe?

Figyelt kérdés

Üdv !

Ma szkanderezés közben meghúztam a hátam, eléggé fáj bizonyos mozdulatokra, főleg ha kiegyenesedek, kihúzom magam. A hátgerincembe érzem a nyomást.


Ez belezavarhat a mai Mell-Váll edzésbe ?


Mondjuk kisebb súlyokkal dolgoznék, de legalább nem maradna el az edzés.


2014. febr. 24. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

mondjuk elég érdekes lenne egy kinyomódott porckoronggal döntött törzsű evezést csinálni.

mondjuk azóta már gondolom voltál lent,de ilyenkor a gerinc nyújtása az elsődleges,hogy megszüntesd a nyomást,ezért nem jó préselni a gerincet pl ülve nyomás gerinc sérülés alatt.

a mellből mehet a fekvenyomás mindkét fajta,tárogatás gépen,hogy ne kelljen felvenni az egykezest.

hátra meg csak a húzódzkodás,meg a lehúzás marad,esetleg a melltámaszos evezés.


jah most nézem,hogy mell-váll,nem mell-hát....de már leírtam nem javítom...

ilyen esetben vállra max a pike push up mehet,minden más présel hosszirányban és ott maradhatsz.

2014. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már megvolt az edzés rég, a hátam kezd helyrejönni.
2014. febr. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!