Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelenleg nem sportolok és nem...

Jelenleg nem sportolok és nem túlzottan figyelek az étkezésre, szerintetek ahhoz képest ez a has milyen? :-) (Ez lesz az előtte kép, most változtatok)

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 24. 22:52
 1/5 Valter6672 ***** válasza:
Van izom, de felesleg is. :) Alakul az, nyomassad :)
2014. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bekaszaj ***** válasza:
Az látszik hogy van fölösleg. de ezt azert lelehet dologozni kitartó munkaval... Murphy torrvenye hogy sosem onnan megy le ahonnan kéne:D
2014. febr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, lány vagyok, a hasimon van mit le dolgozni. De nem akarom mindet. Gondolom azt látjátok, hogy csak azért izmos, mert be van feszítve, nem is tudom igazából, hogy milyen végső eredményt akarok, mert ha fogyok, akkor eltűnik a mellem :/ Ami azért eléggé önbizalom lehúzó. Kicsi zsír ld, kicsi izom fel, mondjuk vállrá nem kell edzeni, meg konkrétan csuklyám van. Ami vicces, mert tényleg nem edzek, elég izmos fajta vagyok. :-)
2014. febr. 25. 12:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. A biciklizés jó zsírt égetni és láb, fenék izmot építeni is?
2014. febr. 25. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Áldd az égieket a genetikád miatt.van aki oda figyel a kajára es még úgy sem tudja hozni az ehhez hasonló testzsír százalékot.

A biciklizes zsírégetésre jó de legaláb 30-40 percet nyomj.nyilván erősödik a láb meg a fenék is de erre külön gyakorlatokat vennék. Súlyzókkal vagy saját testsúllyal. (kitörés.guggolások.fenék gyakorlatok)

2014. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!