Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítség! Hogyan izmosíthatnám...

Segítség! Hogyan izmosíthatnám a karomat úgy, hogy ne gyúrjam ki magam túlzottan?

Figyelt kérdés
Kicsit csúnya lennék nő létemre nagy bicepsszel, de sajnos eddigi tapasztalatok alapján nagyon könnyen kiizmosodom. Nem szeretnék nagy izmokat, csak szálkásítani szeretnék. Hogyan csináljam?
2014. jan. 22. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Jujj vigyázz, nehogy 2hónap alatt 40-es karod legyen nő létedre.
2014. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, majd vigyázok.
2014. jan. 22. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Jaj...


1. Bárcsak olyan könnyen menne, hogy túlzottan kigyúrja magát valaki...

2. Nem, nem izmosodsz könnyen.

3. Egy férfi sem izmosodik könnyen, nemhogy egy nő.

4. Egy karon nem csak bicepszizom van.

5. A szálkásítás zsírleadást jelent.

2014. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jó,rosszul fogalmaztam. Alapból szélesebb vállam van az átlagnál, régen kézilabdáztam, úgy néztem ki, mint egy terminátor. 3 éve hagytam abba a kézilabdát, plötyi lett a karom, de nem akarok úgy kinézni megint,mint anno. Egyszer belekezdtem az edzésbe, de viszonylag rövidebb idő után megint ronda izmos lettem. Bocs, genetika, vagy nem tudom mi, anyámnak 50 éves létére heti 2 aerobic mellett olyan brutál combizmai vannak, mint másnak évekig tartó szenvedés után se. Szóval ne gyere nekem a "nemhogy egy nő" dumáddal. Na meg...Majd pont egy olyan ember fogja tudni, hogy milyen mértékben izmosodom,aki soha életében nem látott még,és f*ngja nincs az adottságaimról.


És tudom, hogy nem csak bicepsz létezik, bocs, de akkora tahó liba nem vagyok.


Ha esetleg kötekedés helyett a kérdésre válaszolna valaki, azt nagyon megköszönném. Mert irtó tuti, hogy itt a gyakorin névtelenül a végletekig bunkóskodik mindenki, de nem erre találták ki ezt az oldalt.

2014. jan. 22. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Tehát te nem akarsz edz
2014. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsi.

Tehát te nem akarsz edzeni mert túl izmos leszel. Viszont izmosodni is szeretnél ami ugye edzés nélkül nem könnyű.

2014. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, miután a gyakorin kb hetente ha egy normális kérdés van, és ez semmivel sem tűnik jobbnak a szokásos női izomrinyánál, mivel semmit nem tettél azért, hogy többnek tűnjön, akkor ne csodálkozz. Nem ismerjük az adottságaid? Akkor mutasd meg! Alapszabály, hogy nőnek bemondásra nem hiszünk el semmit a külsejéről (mondjuk itt gyiken ez már mindenkire vonatkozik). Volt itt már olyan kislány, akinek komplexusai voltak, merhogy milyen nagy vádlija van, aztán teljesen átlagos volt.
2014. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha te a kézilabdától "túl izmos" lettél, akkor testképzavarod. Ilyen hozzáállással ne is sportolj, a végén a csúnya izmok valami formát adnak a testednek, aztán akkor egyből olyan leszel mint ronnikólmen.
2014. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*van
2014. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez egy ilyen női tévképzet, hogy nagy karod lesz attól, ha megemelsz egy 10 kilós súlyzót.

Azok a nők, akiknek komoly bicepszük van, nem heti 2 alkalomtól és ilyen-olyan szar étrenddel érték azt el, hanem évek kitartó, céltudatos munkájával. Szóval ne aggódj te azon, hogy túl nagy lesz a bicepszed...

Nem lesz. Egyébként az izmos csajok baromi szexik, de ez már személyes preferencia.

2014. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!