Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Összeállítanátok nekem egy...

Összeállítanátok nekem egy edzéstervet?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, 183 cm magas 70 kg.Ritkán szoktam sajnos edzeni,de most eljött az idő,hogy elkezdjem! Az elozo 2 évben úsztam heti 2 szer nrm a legmegeröltetőbben.Az úszást most már komolyabban szeretném 18 éves koromig meg ingyenes szoval ha lehet ki szeretnem hasznalni.Melyik uszastípus a legjobb?A barátomhoz kondizni is att tudok menni van fekvenyomó padja.Itthon tudok szobabiciklizni.A hátammal az a baj hogy nem emelhetek nehezet mert regebben el volt csúszva az egyik csigolyam szoval a huzodszkodast ki is lonem.Kerlek ha zudtok etrendet is mondjatok.Koszonom a segitseget elore is! :-)

2014. febr. 26. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezekért súlyos tízezreket kérnek el a személyi edzők, miért várod el, hogy ingyen írjon neked személyre szabott edzéstervet?

Ha pedig nem személyre szabott, akkor annak te is utána tudsz olvasni... pl. a Sárga kapszula c. könyveben.

2014. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem pedig a huzodzkodas igenis jo a hatserulesre, erositi a hatizmokat es formaban tart... olvas el a fegyencedzes konyven a hatizomgyakorlatok resznel(ha jol emlekszem)
2014. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem kell személyes edzés csak az hogy mit egyek mikor egyek többet stb. A húzódzkodást pedig akkor csinálom. :D
2014. márc. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!