Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném elkezdeni a testépít...

Szeretném elkezdeni a testépítést, a későbbiekben versenyekre járni. Hogyan tudnám elkezdeni? Mindenképp kell egy szövetséghez tartozni? Mik az első lépések? Debrecenben 15 éves vagyok

Figyelt kérdés
Hálás lennék egy részletes leírásért:)
2014. febr. 26. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Úgy tudnád elkezdeni, hogy elöször pár évig gyúrsz.
2014. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1. lépés tanulsz rengeteget táplálkozásról, edzésformákról, és közben elkezded űzni a sportot, majd ahogy tellnek az évek, választ is fogsz kapni a többi felmerülő kérdésedre is.
2014. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Táplálkozás,Gyúrás,Pihenés,Táplálékkiegészitő, tűzki egy célt (ne egy Ronnie Colemant :D engem most zyzz motivál) írj egy edzés tervet ha magadtól nem megy akkor nézz az interneten nagyon sok jól kidolgozott edzés tervet találsz 3 hónap után látni fogod melyik az a testrész amire több időt kell szánni mint a töbire

ne hanyagold mert később megbánod én azt ajánlom hogy sokat nyomj fekve mert így az elején ez nagyon jó tömeg növelő gyakorlat a guggolással együtt (felhúzást nem tudom hogy a legelején csinálni kéne mert nem jó ha az elején leserulsz mert könnyen le lehet serulni ennél a gyakorlatnál) egy jó tömegnövelőt ajánlok nekem ez az elején 8 kilót hozott Hyper mass 5000 sok sikert! (amit kihagytam vagy rosszul írtam majd a többiek kijavitsak)

2014. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
tömegnövelő gyakorlat nem létezik, tömegnövelő étrend van... havi 1kg izom az elején realizálható, tökéletes táplálkozással, de ha valakinek hirtelen 8kg ot hoz valami az bizony zsír..
2014. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
zyzz motivál? tehát szteroidok, kábítószerek, és korai halál?
2014. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát Zyzz aztán ritka jó példakép, olyan nincs, aki el is ért valamit? Mert pár évig koxolni, drogozni, k*rvázni aztán bele halni 21 évesen tényleg szép életút.
2014. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 fGhw39-84th ***** válasza:

" Zyzz's Bodybuilding Bible was released, based on a compilation of bodybuilding knowledge he acquired over the four years of training."

Haha! Mekkora ember! :D

2014. febr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó nagy bal f asz vagy mi az hogy tömegnövelő gyakorlat nem létezik néz utána te szerencsétlen hülye téged miért zavar hogy zyzz motivál? Honnan a ra kbol tudod te hogy szeroidozott sok nyomorék azt hiszi hogy 2x lemegy gyúrni és már mindent tud...
2014. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Rajtam nincs zsír haver én nem te vagyok :)
2014. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a tömeged a bevitt tápanyagok függvényében változik, csinálhatsz akármilyen gyakorlatot, ha közben szálkásító étrenden vagy soha nem fog nõni a tömeged...
2014. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!