Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi az ideállis pulzus...

Mennyi az ideállis pulzus tömegnövelésnél? (többi lent)

Figyelt kérdés

36 eves,79 kg.-os férfi vagyok,eddig küzdösportokkal foglalkoztam inkább egy ideje,súlyzos edzéseket is végzek.

Az elején nagyon belehuztam kevés pihenővel a szériák között 180 körülire pörgettem magma,persze a gyakorlatok után folyamatosan csökkent,de úgy gondoltam ez sok. most már sikerül 160 alatt tartani,picit több pihenővel a gyakorlatok között. az a baj hogy nem tudom mennyi lenne a nekem megfelelő pulzusszám.



2014. febr. 27. 13:55
 1/2 mrlacko ***** válasza:
A te korodban 110 és 150 között van az ideális, de nagy súlyos erőgyakorlatoknál pl. guggolás, természetes hogy felmegy a pulzus akár 180-200ra is! Tömegnövelésnél érdemes a sorozatok között min. 30mp szünetet tartani (erőgyakorlatoknál 1-2 perc).
2014. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, láb edzésnél,guggolás után volt a 180-as,ami nekem soknak tünt de akkor ez még a normálhoz tartozik.kösz a választ.
2014. febr. 27. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!