Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervet, hogyan állítsam...

Edzéstervet, hogyan állítsam össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22F vagyok.

A kérdésem az lenne hogyan állítsam össze az edzés tervem? Egy héten 5x tudok le menni konditerembe, hajlamos vagyok arra hogy hiába edzek egy izom csoportot nincs izomláz. Vitamint és fehérjét szedek. Hogy lenne a legjobb a sorrend? Illetve csak délelött tudok menni a munkámból kifolyólag. Esetleg kaját hogyan állítsam össze? Fogyni szeretnék egy 5 kilót. És még egy kérdés, hogy jobb úgy elkezdeni egy edzést hogy le vagyok pucolva nincs rajtam felesleg és úgy szedem fel magam izommal? Vagy így is le fog menni? Mert a hasamon van egy kis felesleg. Mennyi kalóriát ehetek? És mit? Elnézést a sok kérdés miatt. Köszönöm a segítséget előre. Bárki is segít!



2014. febr. 28. 23:58
 1/1 anonim válasza:
olvasd el a "sárga kapszulát"
2014. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!