Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nagyobb/vastagabb csontozatú...

A nagyobb/vastagabb csontozatú emberek erősebbek a vékonyabb csontozatúaknál?

Figyelt kérdés

Vagy ez nem sokat befolyásol?

Melyik néz ki jobban, ha mindkét test izmos? A vékonyabb vagy vastagabb csontozatú?


2014. márc. 1. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azonos ideig edzettek,akkor a vaskosabb erősebb lesz a testéhez képest,kevesebbszer is fog megsérülni ami önmagában már egy hatalmas előny,mert a teste,az ízületei alkalmasabbak a komolyabb hosszabb távon végzett fizikai igénybevételre.A melyik néz ki jobban meg?Ahány szockör annyi válasz.
2014. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elég vastag csontozatú vagyok, nem is tört még el semmim, pedig volt pár esésem régen bringás koromba meg küzdősportoltam is sok évig. nekem az a tapasztalatom hogy küzdősportokban ( földharc, állóharc bármilyen fajtája) elég nagy előny, főleg ha megvan a megfelelő izomzat. Viszont a hosszútáv futásnál pl hátrány, és ez saját tapaszatalt. Lefutottam már nem egyszer 20 kilométer fölötti távot, és heti 50 kilcsi futás így is össze jön ha nem több, de soha nem fogok úgy futni mint egy vékony csontozatú ember. Kinézetre is inkább robosztus látványt mutat mint egy vékonyabb csontú ember esetében ugyanazzal a testzsír %-al. Saját tapasztalat alapján mondom.
2014. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!