Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo Professional vagy...

Jumbo Professional vagy Volumass 35?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 20:22
 1/8 tkodit ***** válasza:
veszel tejsavófehérjét, plusz valamilyen gyors ch-t (waxy, vitargo, stb), és úgy kevered össze, ahogy akarod. Olcsóbb, és praktikusabb.
2014. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

olyanom van most, csak ki szerettem volna próbálni, valami komolyabb cuccot :D

most rászánnék X összeget..

2014. márc. 6. 20:30
 3/8 anonim válasza:
Az elöbbit nem ismerem,de a v.-35 öt hasznátuk sokat,hozzá creatint.Kyos(karate)-vagyok,erőléti-küzdőedzések miatt kellett a plussz,jó volt akkor is ha a vasat nyomtuk.Én csak a Scitek-cucokat javaslom.
2014. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem komolyabb, csak drágább. De rögtön azt hitted, hogy komolyabb is. Látod, így működik a marketing.
2014. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem :D összetételeiben több cucc van
2014. márc. 7. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapkiegek összerittyentése +pár extra minimális mennyiségben, hogy azt hidd, nagyon értékes.
2014. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mégis többet tud hozni, mint egy sima fehérje + gyors ch :D
2014. márc. 7. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Többet tud hozni? Ezt mégis mi alapján döntötted el?

Egyrészt: nem az a jó kieg, ami "többet hoz", mivel nem a minél több tömegnövekedés a jó, mivel vannak genetikai határok, így egy idő után már csak zsír jön rád, hiába írják a fogyatékosok shop builderen az 5%-os fehérjetartalmú tömegnövelőknél a "vevővélemények" fülnél, hogy 1 hét alatt 8 kilót hízott, mert napi 5 adagot megivott, szóval jó a termék.

Másrészt annyival hoz több tömeget, amennyivel több kalóriát tartalmaz. Ergo sima kajával is több tömeg jön, ha annyit zabálsz, mint egy mangalica.

Harmadrészt pedig egyáltalán nem praktikus, mivel ha tömegnövelőt veszel, akkor szinte muszáj venned fehérjét is mellé(és nem azért, mert ha hülye vagy, akkor 8%-os a proteintartalma, és utólag akarod feljavítani ezt), mivel pihenőnapokra nem ajánlatos bedörrenteni 80-100 gramm cukrot csak úgy szolídan.

Negyedrészt rohadt drága még mindig, és a Jumbo-t is össze lehet rakni pár ezer forintból, max nem lesz olyan eredeti "szájtekes" íze, és nem villoghatsz a menő dobozával.


Szóval nem kell beszarni, a tömegnövelő még mindig egy értelmetlen, pénzhajhász termék.

2014. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!