Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én most diétázok mert szálkásí...

Acsádi imre kérdése:

Én most diétázok mert szálkásítok és az baj ha futnék minden nap? Mert hallottam már olyanról hogy ha edzés után futnák akkor leráznám az izom összehúzódást. Edzés után futnák egyébként és az baj szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sárga kapszulát javaslom, kitisztulnának az ilyen dolgok, és az olvasás egyéb képességeket is fejleszt:)Például utána talán el tudod magyarázni, mi az a lerázni az izomösszehúzódást.
2014. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán a nyújtásra gondoltál, kérdező, de azt el kell végezni, nem pedig ilyen alibi dolgokkal letudottnak vélni. Mellesleg aerob edzés szükséges szálkásításnál. De mivel a futás sokaknál kardió tartományban van, és te minden nap végeznéd az aerob edzést az ajánlott heti 3-4 helyett, így figyelnék, nehogy a túlzott kalória mínusz miatt izomvesztés legyen.


Ja, és : futnék. Így a helyes.

2014. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A "lerázást" úgy értem, hogy ha mondjuk edzettem mellre meg mondjuk bicepszre, és ha utánna futnék akkor az baj lenne? Hogy futás közben ugye mozognak a végtagok és az nem rázza le az izomöszehúzódást?
2014. márc. 9. 19:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a helyesírási hibám kijavítását, és a választ is.
2014. márc. 9. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!