Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetséges ez? Nem eszik...

Hogy lehetséges ez? Nem eszik normálisan és fejlődik rendesen? Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
Haveromék totál ki vannak égve alig van kajájuk néha, kenyér vagy vaj, lekvár... néha eszik rizsát vagy havi egyszer- kétszer ha kapnak pénzt húst is, de napi szinte nem tud normálisan kajálni... én mikor nem ettem normálisan elkezdtem visszaesni nagyon, ő rajta meg nem látszik sose, sőt fejlődik még a kenyértől is... 170 centi a gyerek 66 kg és 10% körüli a testzsírja. Tavaly nyáron volt 60 kg, azóta 6 kg össztömeget szedett fel, ennek nagy része izom. Én vagyok 190 centi 91 kg 15 %-os testzsírral, korábban már szálkásítottam is most újra tömegelek. Lehetséges, hogy így fejlődik a semmitől is?

2014. márc. 10. 12:15
 1/5 *Glissade* ***** válasza:
Lehet, hogy hazudik! Ezt úgysem tudhatod... ezért is kár másokkal foglalkoz i.
2014. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondoltam már erre is.. na de járok hozzáuk néha tényleg üres a hűtőjük is, meg én adok néha neki pár száz ft-ot kenyérre, hogy tudjanak enni legalább.
2014. márc. 10. 13:29
 3/5 Frontosa ***** válasza:
Genetika
2014. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na az ilyennek éri meg edzeni :)
2014. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajám, az a fránya genetika.

Párom is úgy edz, hogy egy nap eszik két zsemlét szalámival és kész.

És valami brutál teste van! (Nem, nem kokszol)

Én meg annyit gürizek a kajával, odafigyelek minden kis makrocuccra, hogy jól meglegyen minden nap. :) Ő fel sem bírja fogni, hogyan méregetheti valaki a kaját állandóan :D

2014. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!