Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már a csapból is ezek a...

Már a csapból is ezek a táplálékkiegészítők, meg tömegnövelők folynak (! )?

Figyelt kérdés
Nem egészségesebb nélkülük edzeni ? Mi értelme ennek a sok szarnak ?

2014. márc. 11. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a fogyasztói társadalom
2014. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:
100%

nálunk a csapból víz folyik,egyik oldalon a hideg másikon a meleg


[link]

csináld nélkülük aztán kész,ne sírj azért mert más használ kiegészítőt.

2014. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Osynho ***** válasza:
100%

"Nem egészségesebb nélkülük edzeni ? Mi értelme ennek a sok szarnak ?"


A boltban kapható élelmiszerek 90%-a sz.r, egészségtelen és teljesen felesleges. És emberek ezeken élnek évtizedekig, mindenféle mozgás nélkül. És neked a vitamin, tejsavó fehérje, maltodextrin, szőlőcukor szúrja a szemed? :D

2014. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészségesebb.


Miért lenne "sz*r"? Csak mert nagy bödönben árulják és furcsa neve van? Vagy tudományos indokod is van?



De egyébként nem kellenének ha mindenkinek lenne elég pénze rendes kajára.

2014. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne egészségtelen? A csipsz energia ital, cigi, drog, na azok egészségtelenek, mégis az emberiség döntő többsége nap mint nap eszi/szívja ezeket a szarokat...
2014. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De jó is lenne, ha a napi fehérjemennyiséget be lehetne vinni csirkemellből, steak-ből, bélszínből, tojásból... és nem kellene kieg.
2014. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért tennél rosszat ha tudod hogy pusztán állati/növényi anyagból kivont táplálékkiegészítő?

1 évet edzettem mindennemű kigészítő nélkül, mondhatni még gyors szénhidrátom sem volt, alig láttam fejlődést, amit láttam az nem volt elég, mert tudtam hogy ha lett volna fehérje, már a 2 szerese is lehettem volna.


Szóval aki megteheti az éljen vele, mert nem hülyeség.

2014. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tkodit ***** válasza:
ha a csapomból fehérje folyna, akkor milliomos lennék.
2014. márc. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Boltban a felvágottas pulthoz állva is meg szoktad ezt kérdezni?
2014. márc. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,ahogy az első írta,ez a fogyasztói társadalom.A reklámpszichológia egyik mozgatórugója az,hogy ki legyenek alakítva a "tudatosan táplálkozó,átlagembertől nagyobb intelligenciával rendelkező sportolók"-ez a célközönség-márpedig ki ne szeretne ebbe a csoportba tartozni? és ki legyen röhögve,meg lefikázva az "átlag" nem sportoló,aki egy tudatlan kis tömegember(nem mondom,nagy részük tényleg nem táplálkozik valami egészségesen,ez tény....)Ezáltal a sportolók értelmileg kimagaslónak érzik magukat,és elhiszik,hogy ők milyen tudatosan táplálkoznak.Pedig nem biztos,hogy sokkal egészségesebbek a jó fényben feltüntetett táplálékkiegészítők,mint sok bolti kaja.Neves gyártó fehérje szeletén olvastam már olyan összetevőket,hogy csak nagyot néztem,hogy képesek simán eladni,mint egészséges élelmiszert...Szeretném leszögezni,hogy nem az összes táplálékkiegészítő ellen szeretnék beszélni,mert én is használok pl.c-vitamin tablettát,és edzések után fehérjeport(igaz natúrt)csak arról van szó,hogy érdemes alaposabban megnézni,melyik kiegészítő mit tartalmaz,használni a józan eszünket,és nem elsősorban csak testépítő oldalakról tájékozódni az egészséges táplálkozásról.
2014. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!