Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem kondizni. Kétszer...

Elkezdtem kondizni. Kétszer voltam és utána hazaérve egy fekvőt sem birok csinalni ugy elfaradok/leyengulok . Normalis?

Figyelt kérdés
:DD
2014. márc. 13. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 *Glissade* ***** válasza:
Az a jó;)
2014. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én mindig azt mondom magamban az edzés után,hogy na b*sszuus még az alapvető "életfunkcióókat" sem tudom ellátni..mint felmenni a lépcsőn,levenni a pulcsim. ááh:D
2014. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 *Glissade* ***** válasza:

Élet funkciók? ;) Ne viccelj!


Én edzés után néha utcai ruhában fekszek le aludni, mert ahhoz sincs kedvem, hogy átvegyem a pizsit.

2014. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kondiba még nem érzem, de itthon kabatot is alig tudom levenni:) de akkor legalább jól csinálom:)
2014. márc. 13. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem normális. Össze kéne sz-rn-d magadat edzés után minimum, vagy hányni. Viccet félretéve hajrá és ne hagyd abba ezt a jó szokást(edzést) :)
2014. márc. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Osynho ***** válasza:
Bennem csak az a kerdes merül fel, hogy miért akarsz fekvőt csinalni edzés utan?
2014. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak probaltam:) de a pozt se birtam felvenni
2014. márc. 14. 18:10
 9/9 *Glissade* ***** válasza:

:D

Feltudod venni azt a pózt, csak akarni kell;)

2014. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!